Otevřené pozice

Chtěli byste s námi spolupracovat na zlepšování nástrojů a služeb pro vzdělávání? Zde vypisujeme otevřené pozice, nicméně v případě Vaše zájmu a nápadu, jaká další spolupráce by byla možná, nám neváhejte napsat: info@isophi.cz

POZICE: Projektový manažera/manažerka

Hledáme projektového manažera/manažerku úzce spolupracujícího s vedením společnosti na přípravě a zdokonalování nových projektů a aktivit skupiny.

Více informací na samostatné podstránce ZDE

POZICE: Vývojář webový aplikací

Hledáme vývojáře webových aplikací pro naše vzdělávací nástroje, které používají již stovky mateřských škol po celé ČR. Do týmu by se hodil frontendista, backenďák nebo fullstack vývojář.

Potřeba jsou aspoň 2 roky zkušeností s objektově orientovaným programováním. Technologie – Angular & Django – na kterých jede náš systém, se dají případně doučit, znáte-li jiné podobné.

Na ohodnocení se domluvíme dle seniority, obecně vycházíme z běžných hodinovek pro vývojáře. Rádi bychom spolupracovali minimálně na 0,5 úvazek. Kanceláře máme v Praze či na Kladně.

V malém efektivním týmu inovujeme předškolní vzdělávání jako málokdo. Každý řádek kódu znamená větší šance na lepší vzdělání, úspěch a štěstí desetitisíců dětí. Chcete přiložit ruku k dílu?

V případě zájmu pište na: info@isophi.cz

Hledáme webového vývojáře